тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

27.11.2012

Дніпропетровська облспоживспілка за 9 місяців 2012 року інвестувала більше 13 млн грн в модернізацію своїх підприємств

За 9 місяців поточного року Дніпропетровська обласна спілка споживчих товариств, яка входить до складу Укоопспілки, інвестувала в модернізацію і реконструкцію об’єктів системи 13,4 млн грн. Про це повідомив голова правління Дніпропетровської облспоживспілки Олександр Носенко під час засідання правління на якому були підбиті підсумки господарсько-фінансової діяльності системи за 9 місяців 2012 року. В засіданні взяли участь голови правлінь райспоживспілок та районних споживчих товариств.

«Сьогодні система реформується, оновлюється. Модернізація – це необхідний крок для того, щоб зробити спілку одним з ключових гравців як на регіональному, так і на рівні країни в цілому, – наголосив Олександр Носенко. – Головне – мати чітку стратегію розвитку і бачення майбутнього системи».

На оновлення роздрібної мережі торгівлі і ресторанного господарства спрямовано власних коштів та інвестицій орендарів 9,2 млн грн. Зокрема, на зміцнення матеріально- технічної бази та її оновлення (ремонт будівель, зміну внутрішнього інтер’єру та екстер’єру, торгово-технологічного обладнання, благоустрою прилеглої території).

Дніпропетровська облспоживспілка об’єднує 65 споживчих товариства, 16 райспоживспілок, 9 районних споживчих товариств та представляє інтереси 32,4 тисячі пайовиків Дніпропетровщини. Організації і підприємства облспоживспілки забезпечують роботою 2742 місцевих мешканців. Торгівельна мережа облспоживспілки налічує 994 магазини, 121 заклад ресторанного господарства, 52 ринки, на яких працюють майже 12 тисяч приватних підприємців, 498 об’єктів побуту (перукарні, майстерні з ремонту побутової техніки тощо), 7 підприємств та цехів різних напрямків та 28 приймально- заготівельних пунктів.