тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

26.11.2012

Президент нагородив двох викладачів кооперативних вишів

Викладачі Львівської комерційної академії Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки) отримали премії від Віктора Януковича для молодих вчених. Про це йдеться в Указі Президента України № 642/2012.

Тарас Васильців та Руслан Лупак одержали відзнаки за цикл наукових праць «Стратегія та механізми забезпечення економічної безпеки підприємництва в Україні».

«Ми дуже пишаємося своїми викладачами, радує, що молодь займається науковою діяльністю, - сказав Голова Правління Укоопспілки Владислав Гончаренко. – Правління Укоопспілки, зі свого боку, буде і далі всіляко сприяти нашим науковцям у їхніх дослідженнях».

Премія Президента України для молодих вчених присуджується вже 12 років за видатні наукові дослідження, які сприяють дальшому розвитку гуманітарних, природничих, технічних наук, позитивно впливають на суспільний прогрес і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Укоопспілка об’єднує 23 вищі навчальні заклади. 19 коледжів та технікумів, Полтавський університет економіки і торгівлі, Львівська комерційна академія (ЛКА), Вінницький кооперативний інститут (ВКІ) та Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут (ХКТЕІ) готують кадри для підприємств Укоопспілки та інших організацій.