тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

03.10.2012

Кооператори Рівненщини взяли активну участь у святкуванні обжинків

У Рівненській області відсвяткували обжинки. Цього року хліборобів краю вітали в Острозі. Активну участь у святі брали і кооператори.

Працівники облспоживспілки та райспоживспілок традиційно оформляли святкові намети районів. Кухарі-кооператори забезпечили «смачну» частину урочистостей. Винуватці свята – хлібороби – могли скуштувати куліш, грибну юшку, шашлик, шинку, домашню ковбасу. Були навіть страви зі справжніх білих грибів, що виросли у лісах Рівненщини. Ними гостей частували спілчанці Корецького району.

Голова правління Рівненської облспоживспілки Петро Бараш зауважив: «Обжинки – дуже важливе свято для українців, адже ми завжди були нацією хліборобів і трударів. Кооператори області традиційно беруть активну участь у таких урочистостях, оскільки один із наших головних принципів – праця. Приємно, що гідно оцінюють наші зусилля».

Цього року кооператори області отримали високу оцінку від керівництва області за відмінну організацію свята.

Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка) є традиційно активним учасником та організатором заходів, що підтримують національне сільське господарство та харчову промисловість.