тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

07.06.2018

Півтора мільйони на охорону праці

В Івано-Франківській обласній споживспілці перевіряли знання з охорони праці, а також пожежної безпеки посадових осіб і спеціалістів споживчої кооперації області. Традиційно такий захід проводиться галузевим обкомом профспілки разом із державним підприємством «Карпатський експертно-технічний центр держпраці» та навчально-методичним центром цивільного захисту і безпеки життєдіяльності МНС.

Фахівці цих структур протягом трьох днів читали лекції, проводили практичні заняття. У процесі навчання детально розглянули питання організації роботи з охорони праці на кооперативних підприємствах у відповідності до специфіки їх роботи, основні вимоги Кодексу законів про охорону праці, законодавства про державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, розслідування та облік нещасних випадків, профзахворювань та аварій, правила електробезпеки, пожежної безпеки, безпеки систем газопостачання, нормативних документів з питань спостережень за безпечною експлуатацією будівель і споруд, гігієни праці тощо.

Як зазначив перший заступник голови правління Івано-Франківської обласної споживспілки Юрій Керста, кооперативними організаціями і підприємствами у минулому році на модернізацію, реконструкцію та придбання нових основних засобів витрачено майже 13,5 млн. грн. з яких 1,5 млн. грн. − на виконання комплексних заходів з охорони праці, а спеціальне навчання дає можливість закріпити належний рівень знань з охорони праці, пожежної безпеки кооператорів.

Після завершення навчань слухачі, які виявили достатній рівень знань із законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці, організації роботи служби охорони праці та виробництві, склали відповідні екзамени і отримали право на проведення навчань інших категорій працівників системи у своїх трудових колективах.