тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

18.05.2018

Степан Григор’єв удостоєний високої нагороди

«Честь і слава Житомирщини» − саме такої нагороди − відзнаки Житомирської обласної ради, за визначні особисті заслуги у сприянні соціально-економічному і культурному розвитку області, високі досягнення в професійній діяльності, вагомий внесок у створення матеріальних, культурних і духовних цінностей, плідну громадську діяльність − удостоївся голова правління обласної спілки споживчих товариств Степан Григор'єв.

Вручаючи відзнаку, голова обласної ради Володимир Васильович Ширма привітав Степана Максимовича, побажав йому ще вагоміших успіхів у розбудові споживчої кооперації області та висловив впевненість у подальшій співпраці й сприянні обласної ради в успішному вирішенні кооператорами області соціально-економічних питань.

Після закінчення урочистої церемонії я поцікавилася у Степана Максимовича з якими почуттями прийняв він відзнаку своєї праці.

− Цю нагороду, як і всі попередні, а їх у мене за сорок років праці у споживчій кооперації уже немало, до того ж різних рівнів, від Грамоти правління облспоживспілки до президентських, − з гордістю мовив Степан Максимович, − і прийняв я, і сприйняв як аванс, який потрібно відпрацьовувати, і відпрацьовувати неабияк, а ще з вагомішими здобутками. Бо кожна нагорода − це передусім переможний фініш і водночас надійний фундамент для успішного старту. Отож, старт взято, а відставати не в моїх правилах!