тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

14.05.2018

Головний редактор газети «Вісті ЦССТУ»: «Нам важливо бути разом»

Скажу банальну річ: час летить швидко. Щойно готувалися і красиво відзначали 25-літній ювілей газети «Вісті Центральної спілки споживчих товариств України», а вже минув ще один рік.

Яким він був? Дуже насиченим, інформативним, подієвим, цікавим. Головні події для нас, «вістян» − це те, що відбувається у системі споживчої кооперації України. Бо саме про це пишемо, це популяризуємо, цим живемо.

Одна із найбільш знакових подій останнього часу − проведення у Києві засідання Правління ЄвроКооп. Враження ще дуже свіжі, адже відбулася вона лише місяць тому. «Вісті…» детально висвітлювали візит до Києва керівників споживчої кооперації країн Європи. Такого рівня форум відбувся в Києві вперше за всю історію споживчої кооперації.

Загалом за цей рік було багато матеріалів про цікавий кооперативний досвід різних регіонів країни, про людей, які працюють в кооперації і творять ії сучасність, були інтерв’ю із керівниками споживспілок різних областей, писали про серйозні освітні процеси, які відбуваються у кооперативних вишах, були політичні й фінансові огляди, коментарі законодавства, писали матеріали для душі: про цікаві куточки України і світу, інтерв’ю з цікавими людьми тощо. Словом, працювали на читача!

Сьогодні було б не коректно і не правильно порівнювати «Вісті СО-ОР» нинішні і «Вісті…» понад 20-літньої давнини. Життя надто швидко і кардинально змінюється, висуваючи нові умови, вимоги, правила. І треба ним слідувати, щоб бути успішними і затребуваними. Ми активно долучаємося до сьогоднішнього розвитку комп’ютерних технологій, Інтернет-напряму, шукаємо нові шляхи подачі інформації. Довкола нас, у холдингу СО-ОР медіа, відбувається багато активних процесів: працюють і розвиваються сайти uamarket.info та lemonade.style, видається дитячий журнал «Розумашки», нові журнали «В’язання», гра для дітей та дорослих про сучасне мистецтво «100 шедеврів живопису», от-от побачить світ чергова нова книга від СО-ОР медіа. Працювати у такій активній команді − велика честь і відповідальність.

Та понад усе для нас важливо, щоб «Вісті СО-ОР» були потрібними і цікавими читачам, щоб розвивалася споживча кооперація, нам цікаві її нові ідеї і можливості. А ще нам важливо, щоб в Україні запанував мир!

Передплачуйте і читайте «Вісті…» на 27-му році нашого спільного життя! Попереду, віримо, ще багато…