тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

03.05.2018

Лист-подяка Голові правління Кооп Україна Іллі Гороховському

Шановний доктор Гороховський!

Від імені президії ЄвроКооп, будь ласка, прийміть мою щиру і глибоку вдячність за відмінну організацію засідання Зборів Ради, що відбулися у Києві 11 і 12 квітня 2018 року. Колеги з ЄвроКооп були приємно вражені незабутньою гостинністю та відкритістю, які дозволили нам познайомитись з Україною.

Під час глобальних викликів і катаклізмів кооперативний рух − це одна із сил, що об'єднує людей по всьому світу. Однак, це не просте завдання, оскільки кооперативи скрізь зустрічаються із зростаючими труднощами, які викликають швидкі світові фінансові, економічні, демографічні, кліматичні та навіть військові події. Але європейські споживчі кооперативи обрали шлях єдності та співпраці. І їх ми відчували під час нашого перебування у вашій країні.

Ми дізнались про важливість українського споживчого кооперативного руху та провідну роль Укркоопспілки в пропаганді кооперативної моделі в різних секторах економіки. Це робить Вас вагомою інституцією в повсякденному житті українців. Ви і ваші колеги роблять усе, щоб вами пишались.

ЄвроКооп існує з єдиною метою − служити національним інтересам своїх членів. Я покладаюсь на вашу незмінну допомогу та підтримку, як лідера українського споживчого кооперативного руху та справжнього кооператора за серцем і освітою. І я з нетерпінням чекаю на продовження нашої спільної роботи в Раді, щоб досягти ще більше можливостей для співпраці. Тільки разом ми можемо стати ще сильнішими.

З кооперативним привітанням

Президент Массімо Бонгіованні