тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

17.04.2018

У Києві вперше відбулося засідання Правління Єврокооп

11 квітня у Києві, в приміщенні Укркоопспілки, відбулося засідання Правління ЄвроКооп. Цю подію можна із впевненістю назвати однією з важливих у історії споживчої кооперації України.

На робоче засідання до нашої столиці з’їхалися 16 членів Правління з 11 країн Європи. Дванадцяту країну – Україну − представляв Голова Правління Укркоопспілки Ілля Леонідович Гороховський. Нагадаємо, що Іллю Леонідовича в листопаді минулого року було вдруге обрано членом Правління ЄвроКооп.

Для системи споживчої кооперації, її працівників той факт, що у Києві відбулася важлива для усього європейського кооперативного руху подія, показовий. Адже він зайвий раз засвідчив, що Укркоопспілка є рівноправним членом поважної міжнародної структури, без якої кооперативний рух сьогодні вже важко уявити. Ми демонструємо нашим європейським колегам свою історію, традиції, сучасні принципи розбудови кооперативного руху.

Зі свого боку наше членство у міжнародних структурах, зокрема у ЄвроКоопі, дає можливість перейняти кращі традиції, практики розбудови споживчої кооперації різних країн, зрозуміти і долучитися до світових та європейських тенденцій. Без такої єдності та взаєморозуміння на міжнародному рівні сьогодні просто неможливий повноцінний розвиток.

Деякі члени делегації приїхали в Україну не вперше. Приміром, Массімо Бонгіованні, Президент ЄвроКоопу, Тодор Іванов, Генеральний Секретар ЄвроКоопу, два роки тому брали участь у святкуванні 150-річчя споживчої кооперації України у Києві та у Львові. Бачити їх у Києві знову − дуже приємно. Вони також не приховують своїх емоцій, радо вітаються із керівниками Укркоопспілки, які їх зустрічають − першими заступниками Голови Правління В.П. Левицьким та М.В. Людвічуком, заступником Голови Правління О.А. Лясковцем. А от Голові Правління Укркоопспілки Іллі Леонідовичу Гороховському належить почесна місія господаря усього цього заходу. Тож він опікувався гостями повсякчас.

На порядок денний Правління ЄвроКооп винесло ряд важливих організаційних, фінансових питань. Перш ніж перейти до їх розгляду, Массімо Бонгіованні привітав учасників, подякував за участь у засіданні та відкрив зустріч своїм традиційним зверненням до членів Правління.

Із презентаційною доповіддю про систему споживчої кооперації України перед членами Правління ЄвроКооп виступив Голова Правління Укркоопспілки І.Л. Гороховський. Він розповів про потенціал споживчої кооперації України, її структуру, напрями діяльності. Приємно відзначити, що Ілля Леонідович детально ознайомив членів Правління ЄвроКооп із діяльністю нашого холдингу СООР-media, що є досить унікальним напрямом роботи навіть для європейського кооперативного руху.