тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

22.02.2018

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі пройдуть стажування в АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ-КООП»

Починаючи з цього року студенти-третьокурсники профільних спеціальностей Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) матимуть можливість проходити стажування в АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ-КООП». Такої домовленості було досягнуто у рамках співпраці страхової компанії з підприємствами та організаціями системи споживчої кооперації України.

− Наша компанія постійно розширюється, тому питання висококваліфікованих кадрів завжди є актуальним, − зазначив генеральний директор АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ-КООП» Андрій Мороз. − Робота зі студентами дозволить нам придивитися до перспективної молоді та запросити кращих до подальшої співпраці. Студенти ж, зі свого боку, гарантовано отримають якісний практичний досвід, який допоможе їм у майбутньому.

Для студентів ПУЕТу буде розроблена спеціальна програма проходження практики, яка дозволить не лише ознайомитися з більшістю аспектів роботи страхової компанії, а й отримати досвід прямих продажів.

− Ми завжди намагаємося співпрацювати з кращими компаніями, лідерами ринку як в Україні, так і за її межами, − наголосив ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля. − Адже тоді наші студенти отримують можливість переймати досвід найуспішніших.

Як відомо, впевнена позиція «Ю.БІ.АЙ-КООП» на страховому ринку підтверджується оцінками національних професійних рейтингів. У тому числі й українським представництвом міжнародного рейтингового агентства Standart Rating (London), яким АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ-КООП» присвоєно рейтинг uaAA, що свідчить про високий рівень фінансової стійкості порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

Серед клієнтів «Ю.БІ.АЙ-КООП» такі відомі компанії, як Український інститут промислової власності («Укрпатент»), ДК «Укргазвидобування», Херсонський державний завод «Палада» (Укроборонпром), ТОВ «Слов’янські нафтопродукти» та ін.