тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

27.12.2017

Куточок провансу в українській провінції

Стильно і привабливо виглядає кафетерій «Фортуна» системи Нікопольської районної спілки споживчих товариств. Цей об'єкт під брендом СООР розташований у селі Менжинське, що неподалік Нікополя. Основний прибуток закладу приносить обслуговування весіль, ювілеїв, дитячих свят та інших заходів. У холодну пору року приміщення опалюється від автономної котельні на твердому паливі, тому й атмосфера по-домашньому тепла.

− Відвідувачі до нас приходять гарно вбрані, − пояснює керівник кафетерію Інна Жебрицька. − Якщо якісно не опалювати зал, про банкетні замовлення доведеться забути. На опаленні не можна заощаджувати.

Інна та її чоловік Олег вже вісім років орендують «Фортуну» у Нікопольської райспоживспілки. Працюють у тісному контакті з правлінням, яке очолює Ксенія Мазя. З орендарями вміло вибудувані ділові партнерські стосунки. Згідно із затвердженою програмою здійснюється спільна модернізація та поетапна реконструкція об'єкта, а також двох магазинів і прилеглої території. До речі, інтер'єр кафетерію за цей період змінювали вже тричі.

− Ресторанний бізнес не терпить застою, інерції. Клієнтів завжди приваблює новизна і якийсь креатив, − справедливо вважає Ксенія Анатоліївна. − Подружжя Жебрицьких молодці. Вони постійно прагнуть до розвитку.

До сказаного додамо, що зараз «Фортуна» оформлена у прованському стилі. У дизайні використані симпатичні дрібнички, стіни оштукатурені «під побілку», на почесному місці стоїть стилізований ретро-буфет. Створений своєрідний затишний куточок провінційної Європи в українській глибинці… Людям тут дуже подобається, адже й годують у кафетерії смачно.