тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

22.12.2017

Передноворічний подарунок − черговий маркет СООР

Нещодавно жителі с. Лемеші Козелецького району отримали своєрідний передноворічний подарунок від кооператорів − оновлений маркет COOP.

− Ми постійно прагнемо розвитку і вдосконалення, − розповів голова правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» Анатолій Мирошниченко, − тому щоразу, коли плануємо оновлення та відкриття магазинів, насамперед враховуємо потреби місцевого населення, щоб максимально їх задовольнити. Всі наші магазини комфортні, сучасні, високотехнологічні, із гнучкою ціновою політикою, яка підходить для будь-якого гаманця. Цей маркет − вже другий продовольчий магазин подібного типу, що був відкритий Чернігівською облспоживспілкою вздовж міжнародної траси Київ – Чернігів − Нові Яриловичі. Головна його перевага − система самообслуговування, тож клієнти можуть самостійно обирати необхідний товар з-поміж декількох тисяч найменувань. Відкриття цього закладу стало ще однією важливою подією для кооперації Чернігівщини, яка й надалі сприятиме розвитку і створенню в області подібних маркетів під брендом СООР.

На урочистому відкритті оновленого маркету були присутні: голова Козелецької районної ради О.Б. Дмитренко, голова Козелецької райдержадміністрації В.І. Швед, заступник голови правління Споживспілки С.Г. Салій, голова Козелецької райспоживспілки М.І. Карась та кооператори цієї райспоживспілки.

Після освячення маркету священиком Трьохсвятительської церкви о. Петром і урочистої частини, заклад був офіційно відкритий і місцеві жителі завітали до його торговельної зали.

Інтер’єр маркету, стильно оформлений та з удосконаленою, зручною викладкою товарів, справив позитивне враження на всіх присутніх. Слід відзначити і його сучасне торговельне обладнання, виготовлене вітчизняним виробником, але з іноземними комплектуючими. У маркеті представлено понад 8000 найменувань товарів, а саме: якісні та свіжі продукти харчування − овочі, фрукти, риба, морепродукти, ковбасні вироби, напівфабрикати, кондитерські вироби, крупи, чай, кава, соки, безалкогольні напої, горілчані вироби; побутова хімія та різноманітні супутні товари. Подбали кооператори і про спеціальні акції та вигідні пропозиції для покупців. Також у маркеті встановлено професійний кавовий апарат, який робить різні види надзвичайно смачної кави зі свіжозмелених зерен.

Окремо варто сказати про працівників оновленого маркету: уважний та професійний персонал щодня з 8 до 22 години, без перерв та вихідних, готовий допомогти всім клієнтам зорієнтуватися у великому асортименті та порекомендувати необхідний товар.