тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

22.12.2017

Зірковий дебют: Хмельницька кооперація на ЛЕД-екрані

У Хмельницькому, в торговельному центрі «Юність», на розі вулиць Кам’янецької та Примакова, встановлений ЛЕД-екран. Це місце історично є перехрестям ключових шляхів. Тож, безумовно, воно дає можливість донести важливу інформацію до громади обласного центру.

Так, з 5 по 15 грудня на екрані було представлено відеоролик про історичну спадщину та щоденні будні споживчої кооперації (рекламні матеріали Укркоопспілки та Хмельницької споживспілки). Головна мета цієї акції − популяризувати споживчу кооперацію в місті, зокрема сприяти зростанню кількості пайовиків, а також зацікавити інвесторів у співпраці, розширити сфери діяльності кооперації, і, зокрема, у рекламі.

А вже з 16 грудня на екрані висвітлюються акції, унікальні пропозиції, агітаційні матеріали про роботу суб’єктів Хмельницької споживспілки, в т.ч. навчальних закладів, орендарів та партнерів ТЦ «ЮНІСТЬ», соціальні ролики міста та інформаційні повідомлення міських комунальних служб. Це створює передумови до реалізації визначеного орієнтиру правління Укркоопспілки «Свій до свого по своє».

Своїми враженнями від ефективності нових методів популяризації споживкооперації поділилися:

Людмила Конопельнюк, директор ТЦ «Юність»:

− Новітні засоби інформації створюють конкурентні переваги для моєї рідної кооперації. Щодня мені радісно відповідати відвідувачам, що споживча кооперація є відкритою для всіх та запрошує до членства, за допомогою розвитку широких форм співпраці.

Сергій Бліндер, учасник бойових дій:

− Мені приємно, що я є одним із кооператорів, а поява реклами про споживчу кооперацію, вважаю, має додавати інформацію про неї. Варто говорити про наші здобутки, для цього ми і докладаємо всіх зусиль.

Цією публікацією правління Хмельницької споживспілки та кооператори Хмельницької області висловлюють подяку керівникам райспоживспілок та райспоживтовариств, органам місцевого самоврядування міста Хмельницького за підтримку ініціативи зі встановлення ЛЕД-екрана.