тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

17.11.2017

Гро Гарлем Брундтланд: «Кооперативи − головний партнер у втіленні програми сталого розвитку»

Кооперативний рух може відігравати головну роль у тих сферах, через які досягатимуться цілі сталого розвитку, проголошені Організацією Об'єднаних Націй (SDG).

За словами Гро Гарлем Брундтланд, колишнього прем'єр-міністра Норвегії, кооперативи були «важливою життєвою силою, які працювали на благо людей». Виступаючи на Глобальній конференції Альянсу в Куала-Лумпурі, доктор Брундтланд високо оцінила ініціативи спрямовані на викорінення бідності, покращення доступу до основних товарів та послуг, захист навколишнього середовища та створення більш стійкої харчової системи.

Гро Гарлем Брундтланд © angkasa

Доктор Брундтланд відома як автор ідеї сталого розвитку. Під її керівництвом у 1987 році Всесвітня комісія з навколишнього середовища та розвитку підготувала звіт «Наше спільне майбутнє», також відомого як звіт «Брундтланд». У цьому документі була розроблена концепція сталого розвитку.

За словами доктора Брундтланд, кооперативні цінності були частиною її виховання в Норвегії. Сьогодні в майбутнє вона дивиться «оптимістично». Та щоб оптимізм був виправданий, бізнес-сектор повинен сповідувати повагу до прав людини, сприяти вирішенню нерівності в корпоративній культурі та зобов'язатися втілювати цілі сталого розвитку.

− Як правило, бізнес, як і кооперативний сектор, вже давно є основою для досягнення багатства. Сьогодні ці галузі повинні ще й стати відчутною силою для встановлення справедливості та миру. Співпрацюючи з суспільством і для суспільства, вони можуть допомогти втілювати в життя напрями сталого розвитку − процесу, який розпочато три десятиліття тому, − сказала доктор Брундтланд.