тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

03.11.2017

Маркет «Злагода»: було падіння, але й злет не забарився

Півтора мільйони гривень на місяць − такі нинішні обсяги обороту відомого маркету «Злагода» Золотоніського РСТ. Цей показник є свідченням того, що маркет відновив свої потужні позиції на торговельному ринку. Адже кілька років тому, у 2013 році, коли поблизу маркету відкрився «Екомаркет», обсяги обороту одного із найпотужніших на той час у системі споживчої кооперації магазинів, впали на 350-400 тис. грн. Фактично ця ситуація підштовхнула господарів «Злагоди» вжити низку заходів для повернення лідируючих позицій на ринку.

Реалізувати задуми допомогли маркетингові кроки та застосування прийомів мерчандайзингу. Приміром, придбали і встановили в прибудованому до маркету приміщенні сучасну конвекційну піч німецького виробництва. Це дало змогу випікати 22 найменування продукції, яка реалізовується щомісяця на 160 тис. грн.

За словами голови правління Золотоніського РСТ В.Давиденка, вартість печі та робіт з її встановлення окупилися за 6 місяців. Наступним кроком − встановлюватимуть технологічне обладнання для продажу на розлив в ПЕТ пляшку пива (3-5 видів), сидра (10-12 видів) та вина (8 видів). Це ще додасть понад 40 тис. грн. обороту на місяць.

Значному збільшенню обороту сприяли також розширення асортименту плодоовочевої продукції, товарів фреш-групи, бакалійних товарів (фасованими в сучасну тару), встановлення гриля. Частково перепланували торговельну залу.

Також важливим є те, що працює сучасний платний туалет.

У одному приміщенні з маркетом працюють сучасне кафе, аптека і перукарня. Усе − кооперативне.