тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

27.10.2017

Черкаські кооператори отримали чверть мільйона гривень відшкодувань за договорами страхування

Від негоди, яка нещодавно накрила Черкаську область, найбільш постраждали Чорнобаївський та Золотоніський райони. Шквальний вітер та град, якими супроводжувався ураган, зривали дахи з будинків, вибивали вікна та виривали дерева. Звісно, внаслідок такої негоди було пошкоджено багато майна, серед якого − й майно організацій і підприємств споживчої кооперації області.

Втім, кооператорам, чиє майно було застраховане в Страховій групі «Ю.БІ.АЙ − КООП», було легше оговтуватись від наслідків негоди. Лише по нерухомому майну та товарно-матеріальним цінностям цих двох постраждалих районів вже сплачено страхових відшкодувань на 247 тис. грн. після отримання першочергових необхідних документів про випадки, які настали.

− Від поганої погоди застрахуватися неможливо, а ось захистити себе від її негативних наслідків − це інша справа! − зазначив генеральний директор СГ «Ю.БІ.АЙ − КООП» Андрій Мороз. − Ми тут (у споживчій кооперації − прим. авт.) для того, щоб допомагати та підтримувати наших колег-кооператорів не лише за нашими договорами страхування, а й для спілкування з іншими страховими компаніями на прохання їх клієнтів, яким відмовляють у виплаті, чи потерпілих осіб, які мають законне право на отримання належного страхового відшкодування. За добру пораду та рекомендацію, ми грошей точно не візьмемо, а інколи така порада може допомогти вирішити велику проблему.

За словами одного з керівників районного споживчого товариства Черкаської області, після отриманої виплати страхового відшкодування, він кардинально змінив своє ставлення до страхування в цілому і зрозумів чому так багато і довго наголошувалось на питанні правильного страхування майна: за реальними цінами та з реальним захистом. Адже при настанні саме таких непередбачуваних випадків у нагоді стає не «папірець за 50 грн.», а реальний договір страхування з «правильною» страховою компанією.

Проведені оперативні виплати страхових відшкодувань по ряду підприємств цих двох районів Черкаської області також можуть слугувати не тільки прикладом надійної роботи, але й підставою для більш активного впровадження програми «Страховий агент» у питанні реалізації договорів страхування майна, «автоцивілки» та інших видів страхування безпосередньо співробітниками системи споживчої кооперації для своїх клієнтів та партнерів. Адже впевненим можна бути лише у тому, хто тобі реально може допомогти в біді, що підтверджено практикою.

− Відверто кажучи, для нас найкраща реклама − це відгуки задоволених клієнтів, − наголосив Андрій Мороз.