тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

29.09.2017

Привітання з нагоди дня працівників освіти

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо вас з професійним святом − Днем працівників освіти!

Стати професіоналом, достойним громадянином своєї держави допомагають студентам кооперативних вишів їх мудрі наставники-викладачі.

Ви завжди поруч і працюєте заради здорового, розумного, талановитого покоління, гідного майбутнього споживчої кооперації і нашої держави України.

Ваша самовіддана праця, високий професіоналізм, талант педагога сприяють утвердженню позитивного іміджу університетів, інститутів та коледжів споживчої кооперації на ринку освітніх послуг України, наші випускники є конкурентоспроможними фахівцями, затребуваними роботодавцями.

Переконані, що викладацькі колективи вищих навчальних закладів зроблять усе можливе, аби забезпечити якісну освіту, створивши належні умови для здобуття знань та опанування професій.

Дякуємо вам, шановні педагоги, за високе служіння обраній справі, добро і щедрість душі.

Нехай у всіх ваших починаннях буде успіх і удача, на викладацькій ниві царять віра, любов і пошана студентів та учнів, а довга людська пам'ять зберігає згадку про педагогів, яким випускники зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Бажаємо вам миру і злагоди, міцного здоров’я, достатку і щастя, родинного тепла, невичерпного натхнення, творчих сил та великого терпіння.

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України