тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

25.09.2017

Миколаївська облспоживспілка відзначила своє 80-річчя

14 вересня п.р. Миколаївська облспоживспілка відсвяткувала 80-річчя з дня утворення. Урочистості розпочалися з молебню у кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці, який відслужив Митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим. Потім святкові заходи продовжились у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі.

На свято були запрошені керівники всіх кооперативних організацій та підприємств системи, ветерани кооперації та кращі працівники, яких було нагороджено відзнаками Укркоопспілки, Споживспілки, облдержадміністрації, обласної ради, обласної ради профспілок, Миколаївського міського голови.

Голова правління Споживспілки Миколаївської області Іван Андрійович Білоус виступив із доповіддю про історію та сьогодення кооператорів Миколаївщини.

В урочистостях брали участь перший заступник голови правління Всеукраїнської Центральної спілки споживчих товариств України М.В. Людвічук, заступник голови Миколаївської обласної ради А.О. Кротов, заступник директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації В.К. Грипенко, заступник голови обласної ради профспілок Л.М. Оніщенко, керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради В.О. Степаненко.

Також привітали кооператорів Митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, від Херсонської Споживспілки − В.Б. Шахунов, С.І. Єрохін, В.В. Михальцова, Одеської Споживспілки − І.В. Негода і М.М. Костенко; від голів правлінь райспоживтовариств, райспоживспілок та керівників підприємств − С.П. Рубцов і Г.А. Лебедєва; від ветеранів споживчої кооперації − В.Й. Тулуб; від організації інвалідів − С.В. Полєтаєв.

Вручення нагород супроводжувалось піснями у виконанні лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Катерини Лелеки і Анастасії Воронцової; заслуженого діяча мистецтв України Олега Кедиса; заслуженого артиста естрадного мистецтва України, соліста національної опери України Івана Носика та ін.