тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

31.05.2017

Делегація Споживспілки Черкаської області на запрошення колег перебувала з робочим візитом в Ізраїлі

20-25 травня делегація Споживспілки Черкаської області, під керівництвом голови правління Віктора Боїна, на запрошення колег перебувала з дружнім та робочим візитом в Ізраїлі.

В складі делегації взяли участь голови правлінь ряду районних споживчих товариств, директори підприємств.

Під час відрядження відбулася зустріч черкасців з колегами КООП-Ізраїль в центральному офісі, який знаходиться в м. Модіін, а також вивчення роботи кооперативних торгових підприємств в м. Модіін та Нетанія. На завершення офіційної програми, колеги обмінялися враженнями та міркуваннями про сучасний стан та перспективи розвитку кооперативного руху.

«Делегація Споживспілки Черкаської області щиро вдячна пану Оферу Фінштейну, генеральному директору КООП-Ізраїль, та всім працівникам об’єднання кооперативів за гостинність під час нашого візиту до Ізраїлю. Окремо вдячні Ярону Каплану, спеціалісту з реклами та маркетингу, який супроводжував нашу групу, цікаво та докладно представив роботу роздрібних кооперативних підприємств торгівлі на всіх її етапах. Ми побачили торгову мережу, функціонування якої організоване на самому високому рівні, тим самим, ще більше переконалися в тому, що майбутнє розвитку кооперативів – за максимальним використанням можливостей IT-технологій», – заявив голова правління Споживспілки Віктор Боїн