тел.:   (044) 226-20-43
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

27.04.2017

Львівський досвід: як стимулювати пайовика?

Споживча кооперація базується на самоврядуванні пайовиків, а, отже, потребує відповідної організаційно-кооперативної роботи з населенням, членами споживчих товариств та працівниками кооперації, вважає завідувач сектором організаційно-кооперативної роботи, кадрової політики і освіти Львівської обласної споживспілки Зіновій Лешик.

Систему споживчої кооперації збережено, вона діє і набирає обертів, економіка кооперації демонструє тенденцію до зростання, фінансової стабільності. Незважаючи на об’єктивні труднощі, кооперативні структури повертають втрачені позиції на споживчому ринку, зберігають цілісність системи, її власність, а отже є всі передумови для перспективного розвитку.

На думку кооператорів концептуальною основою нової моделі організації споживчої кооперації повинна стати організаційна реструктуризація, яка має забезпечити довгострокову конкурентоспроможність системи в цілому. Тому, за словами Зіновія Лешика, одне з головних завдань організаційно-кооперативної роботи в області – це максимальне залучення членів споживчих товариств до активної участі в громадській діяльності та самоуправлінні, щоб у полі зору був пайовик – центральна фігура в споживчій кооперації. До органів управління і контролю споживчих товариств, їхніх спілок залучено майже тисячу пайовиків. Громадське самоврядування хай повільно, але стає справою кожного пайовика. Споживчі товариства області об’єднують майже десять тисяч своїх членів і в останній період їх чисельність стала зростати.

Кооперація на Львівщині має славну історію і демократичні традиції, які тут намагаються не без успіху примножувати. Працівники організаційно-кооперативної служби виконують дуже важливу роль в цих процесах. І хоча не в кожному споживчому товаристві чи райспоживспілці працюють фахівці з оргроботи, проте обов’язково є спеціалісти, на яких покладено її виконання за сумісництвом.

Спеціалісти із організаційно-кооперативної роботи налагоджують навчання, обмін досвідом роботи уповноважених первинних ланок, кооперативного активу, спонукають їх до високої активності на дільничних зборах та зборах уповноважених. І як результат, особи, обрані до кооперативних органів управління і контролю, намагаються вирішувати всі питання з урахуванням наказів пайовиків, звітувати на зборах перед ними, інформувати про хід їх реалізації. Для цього в кожному кооперативному підприємстві встановлені інформаційні стенди, так звані «кутки пайовика», на яких пайовики дізнаються про економічне життя споживчого товариства, виконання їхніх наказів тощо. Особливо активну роботу серед своїх членів проводять споживчі товариства у Стрийській, Жовківській, Самбірській, Сокальській, Городоцькій, Бродівській райспоживспілках.

Там, де пайовики активно підтримують діяльність своїх первинних ланок, беруть активну участь в її економічному житті, там і є позитивні здвиги у господарській діяльності. Звідси й повніша реалізація соціально-економічних інтересів пайовиків. Тільки за минулий рік кооперативні виплати на паї (дивіденди) в системі Львівської споживспілки спрямовано понад 300 тисяч гривень.

«Не так багато часу залишилося до початку чергової звітно-виборної кампанії органів управління і контролю споживчих товариств, їхніх спілок, – нагадує Лешик, – При її підготовці безперечно виникатиме багато гострих питань пов’язаних з кооперативними реформами, роз’ясненнями відповідних нормативних актів, які регламентують проведення таких заходів, зокрема в частині виборів та голосування, де має бути прописана сама процедура і т.д. Мабуть варто подумати про видання в новій редакції довідника оргінструктора, адже у свій час він був чудовим помічником у роботі орговика».