тел.:   (044) 226-20-43
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

26.04.2017

Відбулося об’єднання страхових компаній «Ю.БІ.АЙ» і «Укоопгарант»

У Києві відбулись почергові збори акціонерів відразу двох всеукраїнських страхових компаній – Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Укоопгарант» та Приватного акціонерного товариства «Страхова група «Ю.БІ.АЙ». Акціонерам обох компаній належало прийняти стратегічне рішення про об’єднання компаній в нову потужну страхову групу, мета якої – посісти провідні позиції на українському страховому ринку вже у найближчому майбутньому.

Зібрання відкрив Голова Правління Укоопспілки Ілля Гороховський, який зокрема наголосив на позитивних зрушеннях, що відбулися останнім часом у роботі страхової компанії «Укоопгарант» завдяки впровадженню нових методів роботи та оновленню команди топ-менеджменту. Ці заходи втілювалися у співпраці із страховою групою Ю.БІ.АЙ. Думку Голови Правління підтримали усі присутні, зокрема голови правлінь облспоживспілок та керівники підприємств і організацій системи споживчої кооперації.

Олександр Заболотний, генеральний директор ТДВ «СК «Укоопгарант» та Андрій Мороз, генеральний директор ПрАТ «СГ «Ю.БІ.АЙ» доповіли акціонерним зборам своїх компаній, що шляхи поглиблення стратегічного партнерства між СК «Укоопгарант» та Страховою групою «Ю.БІ.АЙ» попередньо відпрацьовувалися менеджментом обох компаній.

Перспективи злиття компаній позитивно сприйняла переважна більшість акціонерів обох зібрань. У надзвичайно конструктивній атмосфері обговорені деталі об’єднання потужностей та фінансових ресурсів. У підсумку, на обох акціонерних зборах схвалені процедури злиття компаній та утворення нового потужного і фінансово надійного гравця на страховому ринку України -- Приватного акціонерного товариства «Страхова група «Ю.БІ.АЙ – КООП».

Таке об’єднання завдяки обміну досвідом, технологіями та корпоративними зв’язками дозволить досягти якісно нових показників у сервісі, охопити страховим захистом ключові ринкові ніші, на яких раніше працювали обидві компанії. Об’єднавчий процес страховиків підтримано навіть на міжнародному рівні. Адже ПрАТ «СГ «Ю.БІ.АЙ», на базі якої створюється нова страхова група, днями прийнято до лав Міжнародної федерації корпоративного та взаємного страхування (International Cooperative and Mutual Insurance Federation) у Лондоні. Членство у цій структурі забезпечить новій страховій групі підтримку у сфері міжнародного перестрахувального захисту ризиків українських підприємств та громадян, дозволить обмінюватися досвідом у сфері методології та провідних технологій страхування, які впроваджуються в усьому світі, де існує кооперативний страховий рух.

Одним із пріоритетів нової страхової групи буде підтримка кооперативного руху в Україні, забезпечення його учасників ефективним, прозорим та доступним страховим захистом. Уже найближчим часом кооперативна спільнота України отримає цілу низку нових та цікавих пропозицій, які найкращим чином відображатимуть ідеологію кооперативного руху – «Свій до свого по своє».