тел.:   (044) 226-20-43
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

13.04.2017

Цьогоріч рівненські кооператори планують заготовити та переробити понад 60 тонн березового соку

Сезон заготівлі березового соку на заготівельно-виробничо-збутовому комбінаті Рівненської облспоживспілки стартував ще на початку березня. Цьогоріч на комбінаті планують заготовити та переробити понад 60 тонн цілющого напою. До слова, Рівненська облспоживспілка й надалі залишається єдиною з-поміж усіх споживспілок в Україні, яка займається його заготівлею та переробкою. А все тому, кажуть на комбінаті, що на березовий сік насправді є серйозний попит. Споживачі тепер віддають перевагу лише натуральним та корисним напоям, які не містять жодних домішок та штучних консервантів.

На кооперативному комбінаті виготовляють сік не лише за класичною рецептурою, а й із додаванням натуральних природніх корисних наповнювачів — м’яти, сухофруктів та шипшини. Сік виробничники консервують виключно у скляну тару, яка дозволяє зберегти усі цілющі властивості напою.

Нині зі складу комбінату в торговельну мережу системи та постійним партнерам, відправляються перші партії свіжого соку. Багато років поспіль кооперативний комбінат тісно співпрацює із санаторно-оздоровчими комплексами не лише Рівненщини, Київщини, а й Львівщини. Ставши переможцями в тендерних торгах, постачають свою продукцію до санаторіїв Прикарпаття, Одещини, навчальних та дошкільних закладів Житомирщини. Досить ефективно в роботі, дирекція комбінату почала застосовувати електронну систему публічних закупівель – «ProZorro». Лише торік, зі слів Леонтія Примачка, завдяки «ProZorro» було реалізовано продукції із логотипом «РіКоС» на три мільйони гривень.