тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

28.04.2016

У Сумах відкрили сучасний кооперативний торговий центр (фотозвіт)

Відкриття на території Центрального ринку міста Суми торговельного центру «Євробазар», без перебільшення, можна назвати подією не лише обласного, а й всеукраїнського масштабу. Проект, котрий ще на старті вражав своїми параметрами і спектром побутових послуг, нарешті втілений кооператорами області у життя.

Фасад нового ТЦ

Відкриття «Євробазару» перетворилося на грандіозне дійство, на свято були запрошені перші особи області і міста – виконуючий обов’язки голови Сумської облдержадміністрації Олександр Марченко, голова обласної ради Семен Салатенко, міський голова Олександр Лисенко, керівники підприємств, будівельних організацій, фінансових установ, які допомагали, підтримували, довіряли і вірили в кооператорів, а також голови правлінь райспоживспілок і райспоживтовариств. Серед почесних гостей – перший заступник Голови Правління Укркоопспілки Володимир Левицький.

Відкриття відвідали сотні сумчан

«Від ідеї до її втілення пройшло 10 років! Це були роки перемог і поразок, сподівань і розчарувань. Але на всіх етапах нам допомагала, нас тримала віра і переконання, що ми робимо дуже важливу, потрібну для міста і для людей справу», - згадує голова правління спілки споживчих товариств «Спілка споживчих товариств Сумської області» Магомед Галаєв. – Введення в експлуатацію цього потужного торговельного центру дозволить нашим підприємцям поставити свій бізнес на нові, сучасні рейки, покупцям – здійснювати покупки за доступними цінами, а місцевій владі – вирішити давно назрілу проблему з реконструкції центральної частини міста і створити зручну транспортну розв’язку».

Урочисте перерізання червоної стрічки

Магомед Галаєв висловив подяку підприємцям, які терпляче працювали на ринку у непростих умовах; трудовому колективу за його самовідданість і віддачу; окрема подяка – будівельникам за втілення задумів.

Сумський міський голова Олександр Лисенко факт відкриття торговельного центру відніс до розряду тих, які відповідають високим стандартам життя, перетворюють обласний центр у місто, в якому хочеться жити. Є щось символічне у тому, що напередодні надійшла ще одна приємна звістка – Суми в числі восьми європейських міст отримали Прапор Честі від Ради Європи.

Ость так виглядає «Євробазар» з середини

«Євробазар» – це сучасна 4-поверхова споруда, котра відповідає всім європейським стандартам; це ефективне архітектурне рішення і зручне місце розташування; це скляні фасади і комфортний внутрішній простір; це система вентиляції і кондиціонування; це ескалатори і панорамний ліфт. На площі у 24 тис. кв. м розмістилися магазини одягу і текстилю, побутової хімії і техніки, розважальні центри і кафе. А невдовзі відкриється автопарковка на 600 місць.