тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

06.11.2014

Друкарня COOP-MEDIA PRINT запустила офіційний сайт

Почав працювати сайт поліграфічного комплексу COOP-MEDIA PRINT, який входить в медіахолдинг COOP-MEDIA. Тепер інтернет-користувачі зможуть познайомитися з діяльністю друкарні, перейшовши за посиланням www.printing.coop.

Відвідувачам також доступна можливість прорахунку замовлення на друк газет за допомогою он-лайн калькулятора. Крім того, клієнти COOP-MEDIA PRINT можуть зв'язатися з менеджерами друкарні або оформити замовлення безпосередньо на сайті. Для цього необхідно скористатись формою заявки, розміщеної в розділі «Контакти».

«Присутність бізнесу в мережі є важливим фактором для сучасного ділового світу, - зазначила прес-секретар холдингу COOP-MEDIA Ольга Кравченко. - Тому в першу чергу, новий сайт - це майданчик для комунікації з нашими партнерами і потенційними клієнтами».

Сайт друкарні став вже другим он-лайн ресурсом в системі кооперації, зареєстрованим під міжнародним кооперативним доменом. Раніше холдинг COOP-MEDIA також отримав право на реєстрацію сайту під доменом «.coop»

Довідка: COOP-MEDIA PRINT - видавничо-поліграфічний комплекс холдингу COOP-MEDIA. Здійснює друк видань холдингу «Вісті COOP» і «Порадниця», а також 50 видань (загальний місячний тираж - 5, 128 млн. примірників, формат А3, 8 сторінок). Виробнича база включає дві лінії офсетної ротаційної друкарської машини Uniset 60. Максимальна швидкість друку машини становить 50 тис. Примірників на годину.