тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

11.06.2014

Кооператори отримали знижку на телефонні розмови

Укркоопспілка підписала угоди з найбільшими мобільними операторами України – МТС та Київстар про знижку для працівників споживчої кооперації в 30% і 35% відповідно. Для цього необхідно підключитися до корпоративного тарифу. Зекономити на розмовах можуть не тільки підприємства Укркоопспілки, а й окремі працівники та, навіть, члени їх сімей і друзі. При переході на контрактне обслуговування діючі номери телефонів не змінюються

«Договори, які ми підписали – це крок до створення корпоративної мережі мобільного зв’язку в системі споживчої кооперації, – зазначив директор Департаменту інформаційних технологій Укркоопспілки Сергій Ластовенко. – Вони предбачають комфортний перехід усіх працівників на контрактне обслуговування, причому зберігається звичне коло контактів».

Тарифні плани, запропоновані працівникам «COOP Україна», є унікальними, адже розроблені спеціально для системи споживчої кооперації. Перед підписанням угоди Департамент інформаційних технологій Укркоопспілки проаналізував уподобання користувачів службового зв’язку, звертаючи увагу на найпопулярніші серед працівників послуги. За результатами дослідження були складені тарифи, які зараз пропонують оператори. Так, наприклад, якщо абонент частіше дзвонить, ніж відправляє повідомлення, йому пропонують більше хвилин на розмови і навпаки, у разі, якщо для користувача актуальнішими є текстові повідомлення, їх кількість збільшується. Гнучкість тарифів також дозволяє аналізувати та змінювати їх наповнення в залежності від частоти використання тієї чи іншої функції.

Для уточнення деталей також звертайтеся за телефонами:
+38 (063) 271 68 86 - Сіренко Олександр, менеджер із комунікаційних технологій Укркоопспілки
+38 (067) 209 63 30 - Волковський  Олексій, менеджер по роботі з клієнтами компанії Київстар
+38 (050) 311 01 44 - Павлушенко Євгеній, менеджер по роботі з клієнтами компанії МТС