тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

18.03.2014

«В єдності – наша сила» – новий проект газети «Вісті...»

У газеті «Вісті…» стартував проект «В єдності – наша сила». Цикл публікацій присвячено історії кооперації в регіонах України.

У рамках проекту журналісти розповідають про те, який шлях пройшли споживчі спілки від царських часів (перше споживче товариство в Україні було створено в 1866 році ) через радянську епоху до сучасної соборної України. Матеріали супроводжують унікальні архівні фотографії, які ілюструють діяльність кооператорів у різний час. У добірці є знімки, яким вже більше 40 років.

«Історія споживчої кооперації в кожній області унікальна, – підкреслила автор проекту Інна Куницька, – При цьому кооператори завжди дотримувалися певних правил, які й допомагали в усі часи: насамперед це єдність, взаємодопомога та підтримка».

Проект розпочався з матеріалів про історію створення та розвитку споживчої кооперації в Криму та на Кіровоградщині. Ці регіони були обрані не випадково. Українська кооперація відрізняється залежно від територій, але ця різноманітність і створює умови для ефективної роботи.

«У нас є за що триматися, є історична пам'ять, пов'язана з тим, що кооперація має довгу, майже 150 річну історію, – додала головний редактор газети Оксана Гуцул. – Незважаючи ні на що – вона продовжила свою діяльність, зберегла принципи підтримки та єдності. І сьогодні наш колектив просто вирішив нагадати кооператорам про це».

Довідка: Наразі інтереси споживчої кооперації України на національному та міжнародному рівні представляє Укркоопспілка (COOP-Україна), до складу якої входять споживчі спілки в 23 областях України та АР Крим та представляє Україну в Міжнародному кооперативному альянсі (МКА), Європейському союзі споживчих кооперативів (Euro Coop) та Асоціації «Ліга національних (республіканських) кооперативних організацій споживчої кооперації країн Співдружності Незалежних Держав». Споживча кооперація України об’єднує кожен 6 ринок в країні, 10 000 магазинів, 265 підприємств і 23 вищих навчальних заклади.