тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

11.03.2014

Звернення кооператорів Дніпропетровської області

Кооператорам України !

Шановні колеги та друзі !

Ми, кооператори Дніпропетровщини, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася, та заявляємо про своє бачення України як суверенної, цілісної, соборної, незалежної та заможної держави, в якій комфортно жити і працювати людям різних національностей та віросповідань. Держави, яка унеможливить в подальшому конфлікти та всілякого роду насильство.

Ми також твердо впевнені в тому, що найскоріше врегулювання конфліктних ситуацій в окремих регіонах нашої держави лежить виключно в площині переговорів, компромісів, домовленостей, здорового глузду, зваженої дипломатії, маючи на меті забезпечення миру і спокою кожному громадянинові України.

Працівники споживчої кооперації Дніпропетровщини, кожний на своєму робочому місці, докладуть всіх зусиль, направлених в цей складний період нашого розвитку на максимальне задоволення потреб місцевого населення у якісних товарах, послугах, збереженні робочих місць, своєчасному отриманню заробітної плати.

Впевнені в тому, що і зусилля кооператорів України, направлені на відродження спокою в державі, в короткий термін принесуть свої позитивні плоди.

З повагою, від імені та за дорученням кооператорів Дніпропетровської області, голова правління спілки споживчих товариств «Спілка споживчих товариств Дніпропетровської області» О.Носенко.

Голова Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації О.Кравченко.