тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

27.11.2013

Українська делегація взяла участь у засіданні Ради Європейського співтовариства споживчих кооперативів (Euro Coop)

Делегація українських кооператорів взяла участь у засіданні Ради Європейського співтовариства споживчих кооперативів, яке відбулося 26 листопада у місті Брюссель (Бельгія)

Під час засідання було розглянуто наступні питання: звіт про роботу секретаріату та співтовариства в цілому за 2013 рік та фінансовий звіт за 2013 рік; доповіді керівників тематичних комітетів Euro Coop «Боротьба з проблемою ожиріння», «Зміни клімату», проект програми щодо нового напряму діяльності - проблеми харчових відходів. Також затверджено План взаємодії та Фінансовий план на 2014 рік. Крім того, була розглянута пропозиція щодо дати і місця проведення наступних зборів Ради Euro Coop та прийнято рішення провести їх в середині березня наступного року знов у м. Брюссель.

Ще одним важливим питанням, що було винесено на розгляд Ради, стало заміщення вакантної посади генерального секретаря Euro Coop, на яку Рада рекомендувала Генеральній асамблеї Euro Coop обрати представника болгарського кооперативного руху, директора департаменту кооперативної політики Центрального кооперативного союзу Болгарії Тодора Іванова. Як відомо, Родріго Говейя, у зв'язку з призначенням керівником секретаріату секторальної організації МКА - Споживча кооперація світу (CCW), продовжуватиме виконувати обов'язки генерального секретаря Euro Coop лише до кінця цього року.

Європейське співтовариство споживчих кооперативів (Euro Coop) представляє на європейському рівні інтереси 30 млн споживачів та 36000 об’єктів торгівлі з 4500 кооперативних організацій 18 країн Європи. З 1 січня 2012 року Україна є повноправним членом Euro Coop, інтереси споживчої кооперації України в цій організації представляє Укркоопспілка.