тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

26.06.2018

Півстоліття на ринку: як втримати унікальне виробництво

Підприємство споживчої кооперації «Каховський ремонтно-монтажний комбінат Херсонської обласної спілки споживчої кооперації» було утворене 1965 року й з того часу залишається затребуваним у своїй економічній ніші. Комбінат займається лабораторними вимірюваннями в електроустановках, заземленням приладів, ізоляцією кабелів, електропроводок. Крім того, виконує монтаж, ремонт, пуск і налагодження електроустаткування, розподільних мереж електропостачання, холодильного та технологічного обладнання об'єктів торгівлі та ресторанного господарства, систем кондиціювання повітря та вентиляції. Нарешті, здійснює паспортизацію електроустановок (заземлюючих пристроїв, кабельних ліній), оформлює іншу технічну документацію, необхідну для електрогосподарства об'єктів.

Практика свідчить, що попит на такі послуги в регіоні є. Серед замовників − бюджетні організації, соціальні заклади, фермерські господарства, райспоживспілки, кооперативні ринки.

Але це ще не все. Щоб утриматися на плаву, комбінат з 2005 року, паралельно з основними видами діяльності, почав виготовляти хлібний квас за народними рецептами. Смачний напій дуже сподобався споживачам, у розпал літньої спеки він успішно реалізується в торговельних точках Каховки, Нової Каховки, сіл і селищ Каховського району, а також у м. Енергодар Запорізької області. За дану ділянку роботи на підприємстві відповідає досвідчений технолог-квасовар Надія Коровко, яка передає секрети майстерності молодим колегам.

Завдяки завзятій праці, ініціативі, згуртованості невеликий колектив комбінату стабільно досягає позитивних економічних показників. Тільки торік сукупний дохід тут склав близько мільйона гривень. Заробітна плата працівників і фахівців Каховського РМК на 20% перевищує середньообласну по системі споживчої кооперації. Не дивно, що співробітники підприємства з упевненістю дивляться у завтрашній день і не бояться випробувань нинішнього нелегкого часу.