тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

06.04.2018

Великодній ярмарок у Херсоні

Великдень для українців − одне із найбільших християнських свят, яке насамперед пов’язане з Воскресінням Бога, а також з пробудженням природи. Цей день особливий для всіх ще й тому, що вся сім’я нарешті може зустрітися і почастуватися за святковим столом. От і кооперативна родина Херсонщини із притаманною їй відповідальністю готувалася до проведення Великоднього ярмарку в обласному центрі, завчасно подбавши про асортимент святкового кошику.

Найголовнішим атрибутом цього свята є паска як символ багатства та удачі. Кооператори Білозерського та Каховського районів пропонували містянам широке розмаїття великодньої випічки: паски, кекси, бабки, рулети, пироги та іншу випічку.

Подбали спілчани і про великодні писанки на столі херсонців, заготовивши у населення області достатню кількість яєць. Крім того, на ярмарку продавалися домашня ковбаса, гречаники, м'ясні та рибні рулети, а також напівфабрикати і сало. Окрім товарів великоднього призначення, покупцям пропонувався широкий асортимент кондитерських виробів, солено-квашеної продукції, горіхи, мед, олія тощо.

Як завжди, у святковому ярмарку брало участь Херсонське споживче товариство із власною консервною продукцією та макаронними виробами «Хлібокомбінату Скадовського райспоживтовариства».

За словами голови правління Споживспілки Херсонської області Валерія Шахунова подібні заходи за участі кооператорів відбуватимуться майже місяць практично в усіх районах області. Крім того, він зауважив, що сповідуючи давні християнські традиції та обряди нашого краю, кооператори області завжди беруть активну участь у різноманітних благодійних акціях та заходах, тож не винятком будуть і цьогорічні Великодні свята.