тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

30.11.2017

Грамотний маркетинг

Недригайлівський маркет «Посулля» під брендом СООР по-сучасному переобладнаний із колишнього універмагу. Він займає перший із двох поверхів − 400 кв. м площі.

− Під магазин ми вибрали саме перший поверх, а другий віддали орендарям, − розповідає Микола Мотузний, заступник директора ДП «Сумикоопоптторг», оскільки покупці приходять як молоді, так і старшого віку, яким, можливо, не зовсім зручно підійматися сходами. Але розмістили товари компактно, згрупувавши їх так, щоб покупець вибирав із зручностями: окремо − продовольчі та промислові; не забули в маркеті виділити місце під канцтовари та товари для дому: посуд, серветки, килимки тощо.

А задоволення тут є від чого отримати. По-перше, у магазині обладнали красиві стелажі, які дають змогу викласти товари відповідно до правил мерчандайзингу. Це приваблює відвідувачів, заохочує їх зробити покупки. А товарів тут немало − до 5 тисяч найменувань. Місячний оборот коштів сягає 900 тис. грн., що свідчить про купівельну спроможність і грамотну маркетингову політику магазину.

Остання новинка «Посулля» − стелаж із дитячим взуттям, − наголошує Микола Петрович. Він дуже зручний і має привабливий вигляд. А отже, покупці спершу звертають увагу на цей товар, тим більше, що ціни на взуття досить демократичні, а потім уже йдуть далі, до інших товарів.

Однією з особливостей продажів у маркеті є те, що тут торгують кількома видами цукерок за однією ціною: це стосується як групи шоколадних, так і карамельок. Це теж заохочує покупців, оскільки вони можуть, наприклад, купити по дві шоколадні цукерки кожного із 6 видів, щоб потім віддати перевагу тим, які особливо припали до смаку.

Що приваблює в «Посуллі»? Передусім різноманітний товар, акуратні вітрини, чистота, яка панує скрізь, а також приязні продавці, які можуть надати консультацію щодо якості товару, його виробника, основних характеристик тощо.