тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

06.11.2017

У Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція

2 листопада в актовій залі Львівського торговельно-економічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Стратегічні пріоритети розвитку внутрішньої торгівлі України на інноваційних засадах». Організаторами заходу виступили: Укркоопспілка COOP-Україна, Львівський торговельно-економічний університет, Київський національний торговельно-економічний університет, Полтавський університет економіки і торгівлі, Харківський державний університет харчування і торгівлі та інші виші України і ближнього зарубіжжя.

Участь у роботі конференції взяли: голова та члени правління Укркоопспілки, члени правлінь облспоживспілок, керівники та представники великих вітчизняних торговельних компаній (Національна торговельна мережа “Епіцентр К”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Ринок сільськогосподарської продукції “Шувар” , Товариство з обмеженою відповідальністю Торговельно-виробнича компанія “Львівхолод” тощо), ректори та представники вітчизняних і зарубіжних вузів, представники науково-дослідних установ НАН України та професорсько-викладацький колектив, аспіранти і студенти університету.

Відкрив науковий форум вітальним словом Голова Правління Укркоопспілки Ілля Гороховський.

Він наголосив на важливості розвитку внутрішньої торгівлі як важливої галузі народного господарства та звернув увагу присутніх на ролі споживчої кооперації у цьому процесі.

Також до учасників конференції звернувся перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. У своєму виступі він підкреслив соціальну роль вітчизняної торгівлі у сфері забезпечення добробуту громадян України та Львівської області зокрема.

Ректор Університету Петро Куцик у своєму виступі звернув увагу учасників та гостей конференції на важливість підготовки висококваліфікованих кадрів для системи вітчизняної торгівлі та необхідності адаптації навчального процесу до реальних вимог працедавців, що займаються гуртовим і роздрібним продажем товарів.

У рамках конференції відбулися три пленарні засідання: «Науково-теоретичні та прикладні засади розвитку внутрішньої торгівлі України», «Практика функціонування та інноваційного розвитку підприємств торгівлі України» та «Досвід розвитку національних торговельних систем».

На наступний день учасники конференції продовжили роботу у секціях. За матеріалами конференції був опублікований збірник, до якого було подано 273 тези.