тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

06.11.2017

Новий максі-маркет «COOP» у Чернігові: нокаут для конкурентів

Нещодавно відбулося відкриття реконструйованого максі-маркету «СООР» підприємства споживчої кооперації «ЧеКоС» Чернігівської облспоживспілки, що на вул. Івана Мазепи у Чернігові.

Загалом це важлива подія для міста, адже новий заклад торгівлі вирішує питання забезпечення населення необхідними товарами, створює робочі місця, і, звичайно ж, не дає розслаблятися конкурентам. У маркеті було проведено капітальний ремонт, тобто його повністю переформатовано. Зробили все для того, щоб покупці сповна відчули переваги кооперативної мережі, оцінили високий рівень якості товарів та обслуговування, велике розмаїття асортименту та адекватне ціноутворення, і, як результат, ставали постійними клієнтами.

Особливістю оновленого формату маркету є відділ «to go», облаштований на вході у магазин для тих відвідувачів, які поспішають. Каву, чай, свіжу випічку із власної пекарні − все це вони можуть швидко придбати і з’їсти тут же або ж прогулюючись магазином.

У маркеті покупцям пропонується також широкий вибір свіжих овочів і фруктів, бакалійної продукції, м'ясних і ковбасних виробів, солодощів. Щоденна доставка, нове холодильне обладнання, постійний і надійний контроль термінів зберігання забезпечують якість продукції.

Власний кулінарний та кондитерський цехи маркету − справжня знахідка для клієнтів, адже вони можуть не тільки придбати готові страви на обід чи вечерю, а й замовити їх до свята (йдеться про сезонні засолені та квашені овочі, салати, гарячі м’ясні й рибні страви, випічку).

Також у маркеті здійснюється продаж винятково свіжих м’ясних виробів власного виробництва: ковбаса домашня, ковбаски мюнхенські, чевабчичі, фарш чотирьох видів. Вся ця продукція виготовляється у м’ясному цеху іншого максі-маркету, реновацію якого було здійснено наприкінці літа. Окрім цього, у магазині гості можуть придбати напівфабрикати власного виробництва з яловичини, свинини, індичатини та курятини.

Подбали кооператори і про програми лояльності для покупців, котрі діють у даному маркеті й надають багато вигод та бонусів.

З нагоди відкриття нового магазину керівництво мережі супермаркетів підготувало для відвідувачів чимало приємних сюрпризів: всіх гостей адміністрація пригощала короваєм, першим покупцям робили приємні подарунки і, звісно ж, було багато акційних пропозицій на різноманітні товари.