тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

05.10.2017

Калинівка: передова для кооператорів

Творча бригада «Вістей…» до епіцентру лиха виїхала, як тільки отримала «добро» від голови правління райспоживспілки Наума Наумовича Щерба.

За словами першого заступника голови Калинівської райдержадміністрації Юрія Олексійовича Слабчука, котрий очолив евакуаційну комісію, Наум Наумович, як член штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зумів у максимальний короткий час бездоганно організувати харчування людей на приймальних пунктах евакуації, забезпечити безперебійну роботу всіх спілчанських закладів торгівлі.

− Разом з головою профкому Валентиною Миколаївною Михайловською протягом ночі ми оповістили працівників усіх наших магазинів, аби попри існуючу небезпеку, вони з самого ранку відкрились і почали обслуговувати людей, які втікали подалі від епіцентру вибухів. Вражаючих фактів, котрі свідчать про згуртованість і надзвичайно високе почуття відповідальності, можна навести багато. Був вражений, коли під ранок зустрів у штабі голову Калинівського сільського споживчого товариства Степана Антоновича Грушицького: по вулиці Князя Володимира догорала його батьківська хата, в яку влучив снаряд і звідки він встиг вивезти хвору маму й сестру-пенсіонерку, а він прийшов нам допомагати, − розповідає Наум Наумович.

У ході відрядження «Вісті…» побували у спілчанських магазинах сіл Корделівка, Нападівка, Лемешівка, Малі Кутища, Жовтневе, у готельно-ресторанному комплексі «Колосок», який є асоційованим членом райспоживспілки, поспілкувалися з продавцями, котрі, незважаючи на втому, торгували до останнього покупця, робили замовлення на товари підвищеного попиту, фасували продовольчі пайки з гуманітарної допомоги, яка надходила від кооператорів Немирівського, Іллінецького, Теплицького районів.

Прокоментувати ситуацію, оцінити вклад споживчої кооперації області у ліквідацію наслідків трагедії попросили голову правління Вінницької облспоживспілки Василя Васильовича Подоляна:

− Кооператори спрацювали дуже оперативно: з того часу, коли пролунали перші вибухи, вже ніхто не мав сну. Колеги телефонували один одному, пропонували допомогу, адже багато наших людей проживало в зоні ураження і першочерговим завданням було вивезти їх у безпечні місця. Терміново були евакуйовані працівники готельно-ресторанного комплексу «Дубовий Гай», розташованого на відстані кількох кілометрів від військових складів.

Голова правління Калинівської райспоживспілки Наум Наумович Щерб координував роботу із забезпечення хлібом і товарами першої необхідності людей, що залишилися в райцентрі, та працівників рятувальних служб. Кооп-маркет села Корделівка перетворився на пункт прийому, фасування і роздачі гуманітарної допомоги людям, які напівроздягнутими покинули свої домівки неподалік арсеналу.

Зранку наступного дня телефони наших керівників і спеціалістів не вмовкали: дзвінки надходили від усіх районних кооперативних організацій, спілчанських підприємств області. Допомагали, хто чим міг: і фінансово, і матеріально.

Користуючись нагодою, хочу подякувати Голові Правління Укркоопспілки Іллі Леонідовичу Гороховському, який з перших днів переймався нашими проблемами, та висловити вдячність усім кооператорам, котрі відгукнулися і не залишилися байдужими до того, що сталося. Ще раз переконуюсь, що споживча кооперація у критичні моменти уміє мобілізувати зусилля, згуртуватися, проявляє свої найкращі якості. Вірю, що завдяки основоположним принципам нашої системи у неї велике майбутнє.