тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адрес: г. Киев, ул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профсоюзы

Новости Укркоопсоюза

02.10.2017

Книговидавництво CO-OP Media: вдалий дебют на львівському Форумі

Цього року на двох локаціях СO-OP Media було представлено багато різноманітної книжкової продукції, виданої холдингом на різні смаки. Це і книжки для дітей, і для дорослих, для тих, хто знається на мистецтві, поезії, і хто полюбляє історичні дослідження, кого цікавить містика або ж історії успіхів відомих людей тощо. Тож можна з упевненістю твердити: холдинг активно відроджує традиції кооперативного книгодрукування.

− Львівський Форум найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи і взяти в ньому участь велика честь для кожного книговидавця, − підкреслила генеральний директор холдингу Алла Шоріна. − А для нас ще і велика відповідальність, адже ми взялися реалізувати власну програму з видань книжок для різних читачів: від дитячих − це журнал «Розумашки», нова дитяча гра, книги із американської дуже популярної серії для усієї родини «Шукач», і до книжок про наймістичніші українські постаті із серії «Україна сакральна».

Яскравому представленню продукції холдингу на Форумі у Львові передувала копітка робота колективу журналістів, менеджерів, авторів книг. За чотири дні роботи ярмарку тисячі гостей, літераторів, шанувальників української книги відвідали обидва книжкові стенди холдингу, цікавилися представленими виданнями, спілкувалися з авторами під час автограф-сесій, і, звичайно, залюбки купляли видання.

Детальніше ознайомитися із деякими виданнями холдингу, познайомитися із їх авторами можна було під час тематичних презентацій. Приміром, відома громадська діячка, телеведуча, мама двох дітей Ірина Ванникова презентувала в рамках Форуму книгу «Шукач», провела з учасниками захоплюючу інтелектуальну гру «Розумашки». Загалом дитяча продукція, а це ще й дитячий журнал «Розумашки», користувалася великим попитом у відвідувачів Форуму видавців. Менеджери холдингу провели благодійну акцію, даруючи юним львів’янам прямо у середмісті журнал «Розумашки», а також передали кілька екземплярів журналу дитячим бібліотекам.

Відомий письменник, журналіст Олександр Балабко презентував серію «Україна сакральна». Сам Олександр Васильович, який багато років очолював літературний відділ «Вістей…», став автором однієї із книг серії − «Микола Гоголь. Між пеклом і раєм». Він захоплююче розповів про життя і творчість українського письменника, повідав малознайомі факти його літературної діяльності та провів цікаву літературну вікторину, переможцем якої стала Лілія Гірняк, викладач Львівського торгово-економічного університету. До слова, студенти кооперативного вишу Львівського кооперативного коледжу виявилися палкими прихильниками української книги, з цікавістю відвідували усі презентаційні заходи нашого холдингу, кожного дня бували на Форумі.

У своєрідний дискусійний клуб перетворилася презентація книги старшого співробітника Інституту історії України, науковця Володимира Головка «Оккупация Крыма. «Русский мир» против Украины». Свої думки висловлював і сам автор, й учасники презентації, яких прийшло багато. Нагадаємо, що книга увійшла до короткого списку номінантів Форуму видавців.

Велику цікавість і відвідувачі, і учасники Форуму видавців виявляли до подарункового видання холдингу «Український геній Марчук. Історії», до книги головного редактора газети «Порадниця» Тетяни Власюк «Порадницька гостина. Історії життя та успіху».

А газета «Порадниця», тематичні додатки «Бібліотечка «Порадниці», «Розумашки» були серед найбільш популярних серед покупців видань. А тижневик «Порадниця» вже традиційно був офіційним медіапартнером благодійної акції Форуму «Третій вік: задоволення від читання».

Традиційно Форум видавців визначив найкращі книжки у 15 номінаціях. Цей конкурс мав оновлену концепцію − переможця обирали аж три регіональних журі: київське, харківське і львівське. Гран-прі Форуму цього року не присудили нікому.

− На жаль, цього року Гран-прі не вдалося присудити, хоча на участь в премії було подано багато хороших книжок, але найкращої, яка б відповідала усім критеріям видання високої культури, немає − повідомила секретар премії Анастасія Ковалишин.

Тож у нашого холдингу СО-ОР Media гарні книговидавничі перспективи…